Artistes de maquillatge de famosos a Seguir a Instagram | CAT.rickylefilm.com
El maquillatge

Artistes de maquillatge de famosos a Seguir a Instagram

Artistes de maquillatge de famosos a Seguir a Instagram

Maquillatge de la celebritat artistes que ha de seguir a Instagram aquesta temporada de premis

Temporada de premis està en plena marxa i, amb més atenció en les cerimònies que mai, estem enganxats.

Qui està guanyant els grans premis?
Qui està fent els discursos dels badass que faran mandíbules gota i els punys de la bomba?
Qui porta posat un vestit de dissenyador a partir de dues temporades al futur (no, no entenem com funciona bé)?

I, el més important (almenys per a nosaltres!), Que està gronxant el maquillatge més lustworthy sembla?

Per ser el primer en el saber, feu el artistes de maquillatge que celebritats mantenen en de marcatge ràpid per als Globus d'Or, Oscar, premis SAG, o, ja saps, només a posar cap a fora per a un litre de llet (perquè mai se sap on els furtius farinetes podria pop-up).

L'artista de maquillatge: Emily Cheng @emilychengmakeup
clients famosos: Yara Shahidi, Ashley Graham
mirada Marques: feminitat Negreta

L'artista de maquillatge: Daniel Martin @danielmartin
clients famosos: Elisabeth Moss, Greta Gerwig
mirada Marques: Una base de 10/10 impecable

L'artista de maquillatge: Pati Dubroff @patidubroff
clients famosos: Margot Robbie, Natalie Portman
mirada Marques: bonica amb un avantatge

L'artista de maquillatge: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
clients famosos: Saoirse Ronan, Jessica Biel
mirada Marques: Actualització de la vella escola Glamour

L'artista de maquillatge: Quinn Murphy @quinnmurphy
clients famosos: Alison Brie, Dakota Fanning
mirada Marques: destaquen, característiques accentuades

L'artista de maquillatge: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
clients famosos: Jessica Chastain, Naomi Watts
Marques mirada: clàssic i net

L'artista de maquillatge: Mary Phillips @maryphillips
clients famosos: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
mirada Marques: pell brillant, celles delineades

L'artista de maquillatge: Hung Vanngo @hungvanngo
clients famosos: Emily Ratajkowski, Kate Bosworth
Marques mirada: Smokin 'calent

L'artista de maquillatge: Patrick Ta @patrickta
clients famosos: Chrissy Teigen, Gigi Hadid
mirada Marques: contorns Killer

L'artista de maquillatge: Georgie Eisdell @georgieeisdell
clients famosos: Clara Foy, Sophie Turner
mirada Marques: llavis brillants i audaços

L'artista de maquillatge: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
clients famosos: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
mirada Marques: clàssic amb un toc

L'artista de maquillatge: Kira Nasrat @kiranasrat
clients famosos: Natalia Dyer, Jessica Alba
mirada Marques: Pell fresca, ulls del canell

L'artista de maquillatge: Molly popa @mollyrstern
clients famosos: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
mirada Marques: Menys és més